Domofon

aco_domofon

Domofon służy do komunikacji głosowej na małe odległości bez pośrednictwa centrali, przeważnie jest stosowany w domach do komunikacji brama -> dom, jak i do zdalnego otwierania bramy czy furtki.

Oferujemy Państwu montaż i instalację domofonów a także modernizację lub wymianę istniejących instalacji na nowsze. Instalacje domofonowe montujemy na wszystkich typach budownictwa m.in. w:

  • budownictwie jednorodzinnym
  • wielorodzinnych budynkach mieszkalnych
  • budynkach komercyjnych
  • obiektach przemysłowych
  • budynkach uzytecznosci publicznej

Proponujemy montaż wszystkich rodzajów domofonów. Wybór domofonu odpowiedniego do danego typu budynku ustalamy zawsze wspólnie z klientem biorąc pod uwagę jego wymagania, potrzeby oraz fundusze jakimi dysponuje. Na instalację najlepiej zdecydować się na etapie budowy, ponieważ daje to nam największe możliwości wyboru układu instalacji. Firma podejmuje się montażu instalacji wraz z zakupem sprzętu i materiałów ustalonych wcześniej z klientem, bądź z materiałem zakupionym przez klienta. Koszt usługi zależy od wyżej wymienionych czynników. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz umowę na stałą konserwację. Gwarantujemy najwyższą jakość, solidność i terminowość naszych prac.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInteligentny dom
Następny artykułSieci komputerowe
Świadczymy usługi w zakresie instalacji elektrycznych, systemów zabezpieczeń, teleinformatyki i automatyki domowej. Nasza kadra pracownicza składa się ze specjalistów w każdej dziedzinie świadczonej przez nas usługi. Tel: 691-441-551