fullll-300x92Fullinstal S.C. Jerzy Bator, Michał Oleksów – wyodrębniona z Grupy Bator, ściśle z nią współpracująca.

Żyjemy w erze potężnych zmian technologicznych, którym tak ciężko jest dorównać. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom naszego całego zespołu możemy zagwarantować Państwu rozwiązania, które nie będą w niczym odbiegały od najnowocześniejszych trendów w technologii dotyczącej automatyki, teleinformatyki, systemów zabezpieczeń oraz instalacji elektrycznych.

Kadra naszych pracowników to najlepsi specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w każdej oferowanej przez nas dziedzinie. Dzięki temu każdy klient może odczuć, że świadczone dla niego usługi są na najwyższym możliwym poziomie.

Nasze usługi to przede wszystkim:

  1. Nowoczesna automatyka domowa in.

–  automatyka bram, domofony oraz wideodomofony, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo i wygodę.

inteligentny dom, którego założeniem jest stworzenie szeregu najnowocześniejszych funkcji dotyczących komfortu użytkowania, oszczędności oraz zapewnieniu bezpieczeństwa. Dzięki oferowanej przez nas technologii to wszystko może być sterowane jedynie za pomocą smartfona.

  1. Systemy zabezpieczeń dotyczące in. telewizji przemysłowej, kontroli dostępów, alarmów, szlabanów oraz bardzo ważnych systemów przeciwpożarowych, przeciwporażeniowych, odgromowych oraz wielu innych. Wszystkie te rozwiązania są uważane za konieczny element przy zapewnieniu ochrony naszej rodzinie i naszemu mienia, ponieważ ochrona obiektu nie kończy się w momencie zabezpieczenia od uszkodzenia i kradzieży.
  2. Teleinformatyka in. sieci komputerowe, instalacje światłowodowe, centrale telefoniczne, rejestratory rozmów. Wszystkie te elementy są w dzisiejszych czasach nieodzownym elementem naszych domów oraz firm.
  3. Instalacje elektryczne in. domowe instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, uliczne oświetlenie LED oraz fotowoltaika, która dzięki zamianie energii słonecznej w elektryczną zapewnia nam darmowy prąd i nie wymaga przy tym żadnej obsługi. Dodatkowo jako nieliczni w Radomiu posiadamy autoryzację w zakresie montażu nowoczesnych instalacji ogrzewania podłogowego DEVI, które dzięki swojej niewielkiej grubości mogą być stosowane zarówno w renowacji jak i w nowoczesnych domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam gdzie nie można znacząco podnieść poziomu podłogi.

 

W krótkim czasie, od momentu powstania firmy możemy się już pochwalić wdrożeniem kilkudziesięciu rozwiązań z zakresu systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, oświetleniowych, przeciwpożarowych, kontroli dostępu. Wykonaliśmy już między innymi modernizacje systemu oświetleniowego na bardziej wydajne i oszczędniejsze w użytkowaniu, stosując lampy w technologii LED.

2 1

Zdobyliśmy spore doświadczenie w instalacjach elektrycznych w budynkach przemysłowych jak i domkach, mieszkaniach, garażach.

4 3

Jako że nasze firma wywodzi się z kierunku zabezpieczenia mienia naszych kontrahentów, specjalizujemy się w instalacji najnowocześniejszych systemów alarmowych, kontroli dostępu

6 5

oraz systemu telewizji przemysłowej.

DSC_8696 smallDSC_8699 poj biały

Zwiększając ochronę obiektu wdrażamy systemy pozwalające nam na weryfikowanie pojazdów poprzez sczytywanie tablic rejestracyjnych, za pomocą których możemy sterować automatyką bramową.

Naszymi klientami są między innymi: Jadar Sp. z o.o., TECHMATIK S. A., TrendGlass Sp. z o.o., Cerrad Sp. z o.o., RO.SA.-Hale Sp. z o.o.

Oprócz obiektów przemysłowych udzielamy nasze usługi również obiektom użytku publicznego takie jak: przedszkola, szkoły, hotele, hale sklepowe. Usługi świadczymy również dla klientów indywidualnych: domy, garaże, mieszkania.
Nasza firmę cechuje:

  • – świadczenie usług na poziomie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
  • – profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta
  • – wykwalifikowana kadra z doświadczeniem
  • – innowacyjność i dążenie w osiąganiu doświadczenia w najnowocześniejszych technologiach
  • – zaangażowanie całego zespołu