Wideodomofon

wideodomofon_vidos_monitor_m901-s_s6b

Wideodomofon daje nam możliwość obejrzenia osoby z którą rozmawiamy w przeciwieństwie do domofonu, gdzie tylko słyszymy tą osobę. Kamera zainstalowana jest na drzwiach wejściowych lub bramie wjazdowej, natomiast monitor znajduje się w mieszkaniu.

Oferujemy montaż wideodomofonu wraz z jego integracją do inteligentnego domu. 

Nasza firma specjalizuje się w montażu, instalacji oraz naprawie domofonów i wideodomofonów. Usługi wykonujemy we wszystkich obiektach; zarówno prywatnych jak i komercyjnych, oferując bardzo bogaty wybór sprzętu. Dysponujemy domofonami standardowymi, za pomocą których możliwe jest połączenie głosowe oraz odblokowywanie drzwi, ale oferujemy również bardziej skomplikowane mechanizmy. Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej klasy wideodomofonu lub zabezpieczenia z zamkiem szyfrowym – jesteśmy do dyspozycji!

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie miasta Warszawa. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie zarówno teoretyczne (bierzemy udział w wielu organizowanych szkoleniach), jak i praktyczne, wykonując szereg wymagających realizacji. Nasi technicy swoją pracę wykonują rzetelnie, dbając o jak najwyższą jakość swoich działań. Szanując czas Klientów, wszystkie realizacje prowadzimy kompleksowo i szybko.

Dlaczego warto nas wybrać?

Profesjonalna pomoc i doradztwo. Nie wiesz jaki domofon wybrać? Chycałbyś zasięgnąć profesjonalnej porady? Nasi eksperci Ci w tym pomogą! Zawsze pomagamy wybrać naszym klientom sprzęt, który spełni ich oczekiwania, a co najważniejsze – będzie optymalny względem nieruchomości, zapewniając maksimum bezpieczeństwa.

Innowacyjne rozwiązania. Nie boimy się nowoczesnych rozwiązań – doskonale wiemy kiedy zastosować klasykę, a kiedy sięgnąć po innowacyjne technologie. Jednocześnie, zawsze oferujemy urządzenia łatwe w obsłudze.

Szybka i profesjonalna realizacja. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Oferujemy nie tylko doskonałej jakości urządzenia, ale także profesjonalny montaż, wykonywany w najkrótszym terminie. Bierzemy pod uwagę czas dogodny dla klienta i dokładamy wszelkich starań, aby prace przebiegały bez zakłóceń.

Prawdziwi fachowcy i dobre ceny. Wysoka jakość usługi za konkurencyjną stawkę? Tak to możliwe! W mieście Warszawa znani jesteśmy z profesjonalizmu i szacunku wobec Klienta.

Wybierając nas nie musisz obawiać się o jakość wykonywanych usług. Bez względu na to, czy montaż odbywa się wewnątrz czy na zewnątrz budynku, dokładamy wszelkich starań, aby instalacja zamontowana była w sposób niezawodny i trwały. Dbamy również o estetykę instalacji – Klient i jego potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu!

To jednak nie wszystko…

Nasza firma zajmuje się nie tylko profesjonalnym montażem domofonów. Na terenie całego miasta Warszawa, oferujemy szybką naprawę różnego rodzaju domofonów. Warszawa wraz ze swoim rynkiem mieszkaniowym jest bardzo wymagająca – zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy fachowa pomoc zarówno przy naprawie wideo domofonów, jak i urządzeń z zamkami szyfrowanymi, panelami dotykowymi czy obsługiwanymi kartą.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułO Nas
Następny artykułInteligentny dom
Świadczymy usługi w zakresie instalacji elektrycznych, systemów zabezpieczeń, teleinformatyki i automatyki domowej. Nasza kadra pracownicza składa się ze specjalistów w każdej dziedzinie świadczonej przez nas usługi. Tel: 691-441-551