Szlabany

kbm6

Szlabany parkingowe służą jako kontrola dostępu dla osób i wszelkich pojazdów. Są coraz częściej używane przez firmy ze względu na swoją niezawodność, szlabany są montowane w portierniach, na parkingach i na wjazdach.

Oferujemy montaż wszystkich rodzajów szlabanów, wraz z ich serwisem i konserwacją.

 • fullinstal.com.pl
  Szlaban na parkingu

Szlabany parkingowe znajdują szerokie zastosowanie, ponieważ są najprostszym sposobem na kontrolę ruchu pojazdów na określonym obszarze. Ich główną zaletą jest zapewnienie bezpieczeństwa na danym terenie w związku z możliwością dużej kontroli wjeżdżających i wyjeżdżających samochodów. Zastosowanie urządzeń dodatkowych takich, jak licznik wolnych miejsc czy systemy otwierające szlabany przy użyciu chipów zwiększają ich funkcjonalność.

Szlabany parkingowe najczęściej stosowne są na parkingach:

 • instytucji, w szczególności rządowych np. ambasadach
 • dużych centrów i galerii handlowych
 • dużych kompleksów budynków, w których znajdują się siedziby firm
 • szpitali
 • osiedli mieszkaniowych
 • miejskich strzeżonych lub ze strefa płatnego parkowania

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szlabanów parkingowych polskich i zagranicznych producentów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo zabezpieczonych powłokami antykorozyjnymi. Dzięki temu służą one niezawodnie przez długi czas.

Podstawowe kryteria wyboru szlabanu to przede wszystkim jego przeznaczenie i intensywność pracy do jakiej jest przeznaczony. Większość szlabanów parkingowych nie potrzebuje specjalnych czynności konserwacyjnych, jednak wyjątek stanowią tu szlabany przeznaczone do pracy ciągłej, które powinny przechodzić regularne przeglądy.

Szlabany dzielimy na:

 • ręczne
 • automatyczne:
  – elektromechaniczne lub hydrauliczne
  – do pracy normalnej lub do pracy ciągłej

Należy pamiętać, że tylko właściwy wybór szlabanu zgodny z jego przeznaczeniem zapewni wieloletnią, bezawaryjną pracę. Chętnie służymy profesjonalną pomocą w wyborze, a także świadczymy usługi transportu, montażu i serwisu.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułSystemy alarmowe
Świadczymy usługi w zakresie instalacji elektrycznych, systemów zabezpieczeń, teleinformatyki i automatyki domowej. Nasza kadra pracownicza składa się ze specjalistów w każdej dziedzinie świadczonej przez nas usługi. Tel: 691-441-551