Telewizja Przemysłowa CCTV

cctv-1-300x185

CCTV – czyli monitoring wizyjny, dzięki któremu mamy podgląd na żywo wraz z rejestracją na dysku z kamer. System telewizji przemysłowej składa się głównie z kamer i rejestratora. Jest to świetne uzupełnienie Systemu Alarmowego.

Oferujemy kompletne usługi związane z monitoringiem obiektów, tj. projekt, wycena, instalacja, serwis i konserwacja. Naszą ofertę kierujemy do firm, jak i do klientów indywidualnych, którzy pragną zwiększyć swoje bezpieczeństwo poprzez nadzór wizyjny.

Oferujemy Państwu usługi związane z projektowaniem, montażem i konserwacją wewnętrznych i zewnętrznych systemów telewizji dozorowej (CCTV).

Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem szczegółowej analizy potrzeb Klienta w zakresie ochrony systemami telewizji dozorowej i obejmują zarówno systemy proste składające się z kilku kamer jak i bardzo złożone wielorejestratorowe zawierające kamery SpeedDome, krosownice wizyjne, rozbudowane sterowania, macierze dyskowe itp. Realizujemy systemy przewodowe, w tym z łącznością światłowodową oraz systemy oparte o łącza radiowe.

Projektujemy i wykonujemy systemy z wykorzystaniem urządzeń firm: BCS, Dahua, Hikvision i wielu innych. Stosujemy wyłącznie wielokrotnie sprawdzone urządzenia o wysokim poziomie technicznym i gwarantowanej jakości.

Wszystkie stosowane przez nas urządzenia i materiały posiadają wymagane prawem polskim i UE dokumenty dopuszczające do obrotu i stosowania.